Výrobce

AHORN CZ, s.r.o

je českým výrobcem lamelových roštů, postelí, matrací a polštářů.
Nabízíme široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty, postele a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení a funkcí. Poradíme si s výrobky ve standardních i atypických rozměrech. Ročně vyrobíme cca 180 000 ks roštů. Sortiment dodáváme specializovaným prodejnám nábytku, obchodním řetězcům a výrobcům nábytku, zejména do zemí střední Evropy.

„Co slíbíme, to dodáme“ - to je naše motto, kterým se řídíme.

Historie firmy se váže k roku 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů v garáži. V roce 1998 byla výroba přesunuta do Vlkoše u Kyjova, kde firma působí doposud. Společnost Ahorn CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku a dnes je největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu. Firma je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. V rozvoji firmy byl pro nás zlomový rok 2014, kdy jsme zúročili naše dlouholeté zkušenosti s prodejem matrací a úspěšně jsme zahájili vlastní výrobu matrací a polštářů. Následovně jsme se začali věnovat také vlastní výrobě postelí. Našim cílem je nabídnout zákazníkovi komplexní, spolehlivé a rychlé řešení, které je zárukou kvalitního spánku.

https://youtu.be/dqvrR6j5vh0

 

HILDING ANDERS Česká republika a.s.

Hilding Anders Česká republika a. s. je největším výrobcem matrací a doplňků pro zdravé spaní na českém a slovenském trhu. Prostřednictvím renomovaných značek nabízí klasická i nadčasová řešení pro spánek každého z nás. 

Díky silnému zázemí nadnárodní společnosti, dlouholetým zkušenostem a nepřetržitému vývoji nových technologií si společnost Hilding Anders Česká republika a. s. vydobyla přední místo na českém i slovenském trhu. 

 

 

MPO MATRACE Český rodinný výrobce matrací

Jsme česká rodinná firma, která se výrobou matrací a vůbec dobrým spánkem zabývá již více než 12 let.

Našim cílem je Vaše spokojenost, perfektní servis a v neposledním řadě Vaše lepší probuzení do nového dne. Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. 

https://vimeo.com/246594896 

 

KAMÝK DAUNEN

Společnost KamykDaunen s.r.o. byla založena v roce 1998 jako následnická firma společnosti České Peří s.p..V roce 2001 došlo k začlenění firmy WillyManteuffel, tradičního výrobce povlečení a lůžkovin od r. 1858. V roce 2003 byl pak začleněn další známý a tradiční výrobce lůžkovin Cannstater, založený v roce 1884 a vlastněný rodinami Hanauer a Rothshild. Následně se firma Kamýk Daunen rozvinula v komplexního a moderního zpracovatele peří a výrobce rozmanitého portfolia přikrývek a polštářů té nejvyšší kvality.

Výroba hotových výrobků podléhá pravidlům moderní štíhlé výroby. Pro výrobu polštářů a peřin používáme výhradně textilie prověřené kvalitou Ökotex. Všechny naše produkty splňují normy NOMITE a jsou vhodné také pro alergiky.
Naše společnost je držitelem certifikátů Traumpass,Downpass, RDS, ISO 9001, NOMITE, Ökotex, atd. Ve firmě pravidelně probíhají kontroly Státní veterinární správy. Úzce spolupracujeme s laboratořemi IDFL. Jsme členem EDFA(Evropská asociace výrobců peří).
Klademe důraz na špičkovou kvalitu, příznivou cenu a krátkou dodací lhůtu. Mezi naše hlavní priority patří nejen spokojený zákazník, ale také neustálé upevňování vztahů s dodavateli a samozřejmě spokojení zaměstnanci motivovaní k nejlepšímu výkonu. Za klíč k úspěchu považujeme permanentní, průběžné zlepšování veškerých aktivita schopnost efektivně řídit s tím související změny.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.