Tropico Kontinental Postel PureDesign

2 hodnocení
 
  • 1 z 13
 

Kompletní postel za jedinečnou cenu. Zakázková výroba. Při objednání zvolte rozměr, provedení (typ čela, barvu látky a typ nožiček) uveďte do poznámky.

Dostupnost Zvolte variantu na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů na zakázku 4-5 týdnů
Rozměr
21 690 Kč / ks 21 690 Kč / ks 24 890 Kč / ks 30 990 Kč / ks 34 990 Kč / ks 34 990 Kč / ks 34 990 Kč / ks 43 390 Kč / ks od 21 690 Kč    
Kód produktu Zvolte variantu 969/80X 969/90X 969/100 969/120 969/140 969/160 969/180 969/200
Kategorie Postele
Záruka 10 let
 

Kompletní postel za jedinečnou cenu. Výběr ze tří akčních látek a tří typů čel. Zakázková výroba. Při objednání zvolte rozměr, provedení (typ čela, barvu látky a typ nožiček) uveďte do poznámky.

Líbí se Vám koncept kontinentálních postelí, tzv. Boxspringů, ale zatím Vás vždy od něj odradila cena? Spočítejte náklady na pořízení klasické postele: masivní dřevěný rám, rošty, kvalitní matrace, vrchní matrace. Koupí kontinentální postele ušetříte a ještě Vaši ložnici bude zdobit parádní kousek. Navíc 10 let záruka, švédská technologie a česká výroba. Kompletní prospekt ke stažení ZDE>>> a akční leták ZDE>>>.

Vzhledem k vysoké variabilitě se každá postel zadává do výroby individuálně na zakázku. Pro zahájení výroby je nutné uhrazení zálohy min. 50% předem. Dopravu zajišťujeme zdarma až po uhrazení celé částky - není možné platit na dobírku. Doporučujeme si zboží prohlédnout a vyzkoušet v našem matracovém a bytovém studiu v Praze viz ZDE>>>, protože u zboží vyrobeného na zakázku nelze v případě nevhodného výběru odstoupit od kupní smlouvy.

Postel jako taková je spíše měkčí, s příjemným houpavým efektem na pružinách.

Kontinentální postel neboli Boxspring je postel, která je tvořená dvěma a více nosnými vrstvami matrací překrytými pohodlnou vrchní matrací (topperem) pro dosažení toho nejvyššího pohodlí.

Tropico continental

Základnu tvoří nosné pružiny Bonell vsazené do dřevěného rámu.

Střed postele - nosnou matraci - tvoří systém taštičkových pružin, které rozkládají tlak těla a poskytují optimální podporu páteři v 7 zónách.

středprůřez

Vršek postele a celkové pohodlí dotvoří vrchní matrace, tzv. topper, který dokončí celkový efekt a poskytne maximální možné pohodlí. Topper se skládá ze dvou vrstev - spodní vrstvu tvoří polyuretanová pěna, vrchní vrstvu paměťová pěna pro úlevu zádům a kloubům. Snímatelný měkoučký prodyšný potah MAXIMA SOFT pratelný na 40°C zajistí optimální hygienu lůžka.

 

 

Postele dodáváme v několika volitelných variantách: 

ČELO CITY (zde látka antracit)   CUBE (camel)                 HILLS (papyrus)

čelo CITY 

Potahová látka - volte mezi třemi základními a zároveň nejoblíbenějšími látkami. Čelo a látky můžete libovolně kombinovat.

     

Vybírat můžete z 10 čalounění

tr_potahy_pure

Nožičky - standardně dodáváme postele s nožičkami SELECT DUB. Vzhledově k posteli pasují nejlépe a jsou nejpraktičtější - oplechovaná spodní část ochrání nožičky při vytírání. Na přání (uveďte do poznámky) můžeme nožičky dodat i v provedení FAMILY BUK nebo KÓNICKÝ DUB. Všechny nožičky mají stejnou výšku 10 cm.

SELECT DUB       FAMILY BUK      DUB KÓNICKÝ

Za příplatek si k posteli můžete vybrat originální praktický doplněk - otoman s úložným prostorem. 

otoman 

Výška postele závisí na vybraném čele a pohybuje se mezi 116 a 125 cm. Ložná plocha je umístěna ve výšce ČELA POSTELE

Ve výsledku průřez postelí vypadá takto:

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.