Přistýlka RELAXAČNÍ PODLOŽKA

1 hodnocení
 
Doprava zdarma Efekt lupa
 

• nosnost 120 kg 

• Výška matrace 4 cm

• Potah Medico

Dostupnost Zvolte variantu do týdne do týdne do týdne do týdne do týdne do týdne do týdne do týdne
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
1 290 Kč / ks 1 290 Kč / ks 1 474 Kč / ks 1 843 Kč / ks 2 211 Kč / ks 2 580 Kč / ks 2 580 Kč / ks 2 949 Kč / ks od 1 290 Kč    
Kategorie Přistýlky/Toppery
Záruka 2 roky
 

Středně tvrdá relaxační podložka má výšku 4 cm a nosnost 120 kg. Je zhotovena z PUR pěny, která zajišťuje dobrou oporu těla a tvarovou stálost. Vysokou pružnost materiálu této tenké matrace doplňuje speciální profilování celé plochy, které zaručuje také její odvětrávání. Relaxační podložka MPO vám zajistí pohodlné ležení a skvěle srovná nerovnosti lůžek s třídílnými matracemi. Vyberte si k ní potah podle svých priorit, například s výtažky z aloe vera. 

materiály PUR

PUR - pěna s dobrou oporou těla a tvarovou stálostí

tuhost matrace střední


z rozsahu 1-7 (nejměkčí-nejtvrdší)

výška matrace 4 cm

výška matrace

nosnost matrace do 120 kg

nosnost matrace

Výška jádra Přistýlka RELAXAČNÍ PODLOŽKA

Orientační výška matrace: 4 cm (může se lišit podle typu potahové látky)

Spolehněte se na nás

Spolehněte se na nás

Při konstrukci každé matrace uvažujeme vždy o její funkci a konzultujeme s ortopedy, abychom mohli dosáhnout nejlepších podmínek pro pohodlný spánek a lepší probuzení do každého nového dne.

Spolehněte se na nás

Česká rodinná výroba

Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. Preferujeme české výrobce. Nikdy nepoužíváme asijské produkce.Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. 

Myslíme Ekologicky

Myslíme ekologicky

Myslíme na naši přírodu a její budoucnost.
Všechny odpady z materiálů třídíme pro ekologickou likvidaci. Naši zaměstnanci jsou nabádání k úspoře enerigie. Také naši výrobu provozujeme na moderních technologiích. Pro lepení matrací používáme lepidlo na latexové bázi, které je zcela zdravotně nezávadné a vyráběno s certifikací.

Matrace pro přepravu k Vám balíme do recyklovaného obalu.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.