PRIMAFLEX

Neohodnoceno
 
Expozice Doprava zdarma Efekt lupa
  • 1 z 4
 

Kvalitní rošt za dobrou cenu. Pružné lamely uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón.

Dostupnost Zvolte variantu do týdne do týdne do týdne do týdne do týdne
šířka
délka
1 370 Kč / ks 1 370 Kč / ks 1 370 Kč / ks 1 781 Kč / ks 2 192 Kč / ks od 1 370 Kč    
Kategorie ROŠTY
 

Primaflex je kvalitní lamelový rošt za dobrou cenu od českého výrobce Ahorn. Pružné lamely (28 lamel) uložené ve dvojicích v kaučukových pouzdrech jsou rozložené do 3 anatomických zón. Středový popruh zlepšuje stabilitu a nosnost roštu. Posuvnými objímkami lze nastavit individuální tuhost v bederní části. Je vhodný pro pěnové a latexové matrace.

Skutečná velikost roštu je vždy o 1 cm užší a o 5 cm kratší než je uvedený standardní rozměr. Tím je zaručeno snadné a správné uložení roštu s matrací do rámu postele.

DODACÍ LHŮTA

Rozměr roštu 80 x 200 cm, 90 x 200 cm a 100 x 200 cm je obvykle držen skladem u výrobce a k dodání do týdne od objednání. Ostatní rozměry roštu jsou vyráběny na zakázku a proto je dodací lhůta závislá na aktuálním vytížení výrobce. Dodací lhůta ostatních rozměrů se pohybuje okolo 2-3 týdnů.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.