SEGMENTOVÉ

Segmentové rošty (také talířové) patří ke špičce mezi ortopedickými rošty. Jejich hlavní výhodou je, že zajišťují dobré ortopedické vlastnosti po celé své ploše. U některých typů segmentových roštů můžete navíc nastavit tuhost jednotlivých segmentů a docílit tak různé tvrdosti v různých částech postele, přesně podle Vašich potřeb. 

Rám roštu se vyrábí ze dřeva - to je většinou opatřeno fólií, aby se do roštu nedostávala vlhkost a dobře se udržoval od nečistot. Jednotlivé segmenty se vyrábějí z velmi odolných plastových částí.

V naší nabídce najdete velice oblíbené segmentové rošty od firmy Ahorn, které přinášejí vynikající poměr mezi kvalitou a cenou. Ještě o třídu výše je pak výrobce Tempur. Jeho rošty vynikají precizním zpracováním do nejmenších detailů. 

 
8900
269001890026900
Značky

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

 • SEGMENTOVÝ ROŠT VARION MOTOR EXTRA Doprava zdarma
  3 týdny

  Rošt s motorovým polohováním, jehož lehací plochu tvoří segmenty (výkyvné talíře).

  od 26 900 Kč
 • SEGMENTOVÝ ROŠT VARION HN Tip Doprava zdarma
  3 týdny

  Rošt, jehož lehací plochu tvoří segmenty (výkyvné talíře), s ručním polohováním hlavy a nohou.

  od 9 900 Kč
 • SEGMENTOVÝ ROŠT VARION Tip Doprava zdarma
  3 týdny

  Rošt, jehož lehací plochu tvoří segmenty (výkyvné talíře), u kterých lze regulovat tuhost v ramenní a bederní oblasti podle potřeby.

  od 8 900 Kč

Stránka 1 z 1 - 3 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.