Flora Soft 80x200x22

3 hodnocení
 
Akce Expozice Doprava zdarma Efekt lupa
 

• nosnost 150 kg 

• Výška matrace 22 cm

Dostupnost Skladem (3 ks)
Běžná cena 7 445 Kč
Ušetříte 5 450 Kč (–73 %)
1 995 Kč / ks    
Kategorie Výprodej Skladu
Záruka 2 roky
 

Matrace je oboustranná, přičemž každá strana má jinou tuhost. Z toho důvodu je vhodná pro páry, které chtějí mít stejnou matraci. Přesto doporučujeme Floru SOFT spíše ženám a dospívajícím.

Matrace se prodává i v provedení HARD, která se liší pouze tuhostí a barvou střední vrstvy. Je vhodnější pro pány. Díky tomu si vybere každý z partnerů matraci přesně podle svých požadavků.

Ortopedické vlastnosti

Matrace se dokonale přizpůsobuje křivkám těla a udržuje páteř v rovině.

Vzdušnost a prodyšnost

Konstrukce jádra dosahuje nejvyšší možné vzdušnosti díky systému Airforce (= matrace obsahuje vodorovné i příčné vzduchové průřezy). Flora zaručuje 100% hygienu a je vhodná pro uživatele s vyšší potivostí.

Měkčí a tvrdší strana

Měkčí oranžová strana je tvořena kvalitní visco pěnou (paměťová pěna), která optimalizuje svou tuhost podle teploty těla.

Tvrdší červená strana je tvořena pěnou Flexifoam, která se vyznačuje svou odolností, vzdušností a perfektní bodovou elasticitou (matrace se prohýbá pouze v místě stlačení).

Flora SOFT vs. Flora HARD

Flora SOFT a Flora HARD se liší pouze středovou výplní – Flora SOFT má střední vrstvu spíše měkkou, Flora HARD tuhou.

Potah s ornamentem

Špičkový pletený potah s luxusním plastickým jemným vzorem kvítků. Konstrukce potahu Chelsea sestává z robustní látky 424 g/m2 a klimatizační vrstvy dutého vlákna 400 g/m2. Zvyšuje tak vzdušnost v prostoru mezi jádrem matrace a potahem. Prošívaný moderním jednojehlovým vzorem obrazcem, navrženým designérem Tropico. Pratelnost: 60 °C.

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.