Výrobce matraci

 

MPO MATRACE Český rodinný výrobce matrací

Jsme česká rodinná firma, která se výrobou matrací a vůbec dobrým spánkem zabývá již více než 12 let.

Našim cílem je Vaše spokojenost, perfektní servis a v neposledním řadě Vaše lepší probuzení do nového dne. Dbáme na všechny certifikace výroby a kvality. Naši pracovníci jsou velmi zodpovědní a rádi připravují výrobky pro Váš lepší spánek. Při výrobě našich matrací vždy spoléháme na ověřené dodavatele materiálů. 

https://vimeo.com/246594896 

 

AHORN CZ, s.r.o je českým výrobcem lamelových roštů

Historie firmy se váže k roku 1995, kdy dnešní zakladatel společnosti pan Ing. Pavel Koňarik začal s montáží roštů v garáži. V roce 1998 byla výroba přesunuta do Vlkoše u Kyjova, kde firma působí doposud. Společnost Ahorn CZ, s.r.o. vznikla v roce 2000, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku a dnes je největším výrobcem lamelových roštů na tuzemském trhu. Firma je vůbec první společností v České republice, která začala vyrábět lamelové rošty. V rozvoji firmy byl pro nás zlomový rok 2014, kdy jsme zúročili naše dlouholeté zkušenosti s prodejem matrací a úspěšně jsme zahájili vlastní výrobu matrací a polštářů.


Nabízíme široké a specializované portfolio výrobků, které uspokojí požadavky i těch nejnáročnějších zákazníků. V sortimentu najdete rošty a matrace nejrůznějších velikostí, materiálů, provedení 
a funkcí. Poradíme si s výrobky standardními i atypickými. Ročně vyrobíme cca 140 000 ks roštů. Sortiment dodáváme specializovaným prodejnám nábytku, obchodním řetězcům a výrobcům nábytku, zejména do zemí střední Evropy.


„Co slíbíme, to dodáme“ - to je naše motto, kterým se řídíme.  

https://youtu.be/OI6GvdKpOes 

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním. Další informace.